21ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΤΤΙΚΗΣ 2009

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΝΗΠΙΑ - ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Organizer(s) : Δημ. Επιχείρηση Αθλητισμού και Αναψυχής Δήμου Πεύκης, ΑΟ Πεύκης, ΕΣΣΝΑ

 

 

 

Tournament Director : ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

 

Chief or supervising arbiter : ΠΡΕΒΕΝΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (IA)

 

 

 

Arbiter : ΚΟΥΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

 

Town : 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΗΣ

 

 

 

Rating-Ψ : 1190

 

 

 

Date : 2009/03/15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Final Ranking

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rank

SNo.

Name

NRtg

Typ

Pts

Fide

Fide

BH.

Μετάλλιο

 

 

1

5

ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

0

ΠΕΙΡ

7

28

27   25   22   18   13    7

27

Χρυσό

 

 

2

8

ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

0

ΚΟΡΥ

5

22

21   19   16   13    9    5

28

Αργυρό

 

 

3

19

ΣΟΡΟΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

0

ΒΑ

5

20

19   17   15   12    9    5

27½

Χάλκινο

 

 

4

6

ΒΩΣΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

0

ΝΑ

5

17

17   16   14   12    9    5

24½

Μετάλλιο

 

 

5

10

ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

0

ΔΠ

18

18   17   15   12½   9   

28

Μετάλλιο

 

 

6

2

ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

0

ΠΕΙΡ

4

19

18   17   15   12    8    4

31½

Μετάλλιο

 

 

7

1

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

1000

ΒΑ

4

19

18   16   14   11    8    4

30

Χρυσό

 

 

8

14

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

0

ΠΕΙΡ

4

15

15   14   12   10    7    4

26½

 

 

 

9

9

ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ

0

 

4

14

13   12   11    9    7    4

23½

 

 

 

10

15

ΠΕΡΑΚΑΚΗ ΜΑΚΡΙΝΑ-ΕΙΡΗΝΗ

0

ΝΑ

16

15   14   12       7   

29½

Αργυρό

 

 

11

13

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ

0

ΒΑ

3

17

16   14   12    9    6    3

26½

Χάλκινο

 

 

12

12

ΝΤΟΥΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

0

ΒΑ

3

14

14   13   11    9    6    3

24½

 

 

 

13

4

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

0

 

3

12

11   10    9    7    5    3

21½

 

 

 

14

7

ΓΑΛΑΤΗ ΑΝΝΑ

0

ΔΠ

3

10

9    8    7    6    5    3

22½

 

 

 

15

20

ΨΥΚΟΥ ΜΙΡΑΝΤΑ

0

 

3

9

9    9    8    7    5    3

18½

 

 

 

16

11

ΚΟΥΝΟΥΒΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

0

 

            5   

17

 

 

 

17

18

ΣΑΜΑΚΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

0

 

            5   

20

 

 

 

18

16

ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

0

ΠΕΙΡ

2

5

5    5    5    4    3    2

18½

 

 

 

19

17

ΣΑΓΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

0

 

1

3

3    3    3    3    2    1

20½

 

 

 

20

3

ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

0

 

0

0

0    0    0    0    0    0

24½

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Προκρίνονται στα Πανελλήνια Σχολικά όλοι οι συμμετέχοντες της κατηγορίας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΤΤΙΚΗΣ 2009

 

 

 

Α' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ - ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Organizer(s) : Δημ. Επιχείρηση Αθλητισμού και Αναψυχής Δήμου Πεύκης, ΑΟ Πεύκης, ΕΣΣΝΑ

 

 

 

Tournament Director : ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

 

Chief or supervising arbiter : ΠΡΕΒΕΝΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (IA)

 

 

 

Arbiter : ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

 

 

Rating-Ψ : 1136

 

 

 

Date : 2009/03/14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Final Ranking

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rank

SNo.

Name

Rtg

Typ

Pts

Fide

Fide

BH.

Μετάλλιο

 

 

1

26

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

0

ΒΑ

6

26

25   23   20   16   11    6

30½

ΧΡΥΣΟ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

2

36

ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

0

 

6

24

23   21   18   15   11    6

28½

ΑΡΓΥΡΟ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

3

2

ΛΑΔΑΣ ΣΥΜΕΩΝ

1005

ΠΕΙΡ

5

22

21   19   17   14   10    5

28½

ΧΑΛΚΙΝΟ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

4

1

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1010

<08

5

21

20   19   17   14   10    5

27½

ΧΑΛΚΙΝΟ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

5

6

ΙΣΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

1000

<08

5

19

18   17   15   12    9    5

27

ΧΡΥΣΟ+ΜΕΤΑΛΛΙΟ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

6

4

ΤΣΙΒΓΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

1005

CHMP

5

18

18   17   15   12    9    5

26

ΜΕΤΑΛΛΙΟ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

7

37

ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

0

 

5

18

17   16   14   12    9    5

26

 

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

8

35

ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

0

Π

4

22

21   19   16   12    8    4

30½

 

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

9

14

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

0

ΒΑ

4

20

19   17   15   12    8    4

31

 

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

10

21

ΚΟΛΥΒΑ ΙΩΑΝΝΑ

0

ΠΕΙΡ

4

20

19   17   14   11    8    4

29½

ΑΡΓΥΡΟ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

11

3

ΛΑΣΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

1005

ΔΠ

4

18

17   15   13   11    8    4

25

 

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

12

7

ΚΟΛΙΔΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

1000

ΝΑ

4

16

15   14   12   10    7    4

28

 

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

13

10

ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1000

ΚΟΡΥ

4

15

14   13   12   10    7    4

28½

 

 

 

14

25

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ

0

ΒΑ

4

13

13   12   11    9    7    4

22½

ΧΑΛΚΙΝΟ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

15

24

ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

0

ΝΑ

4

11

11   11   10    9    7    4

20½

 

 

 

16

32

ΤΟΜΣΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

0

ΚΟΡΥ

3

15

15   14   12    9    6    3

22½

 

 

 

17

5

ΓΡΕΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

1000

ΠΕΙΡ

3

15

14   13   11    9    6    3

23

 

 

 

18

12

ΦΑΣΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

1000

ΠΕΙΡ

3

15

14   12   10    8    6    3

29

 

 

 

19

8

ΛΟΥΛΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ

1000

ΚΕ

3

12

12   11    9    7    5    3

27

 

 

 

20

28

ΣΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

0

ΑΡΓΥ

3

12

11   10    9    7    5    3

19½

 

 

 

21

18

ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

0

ΝΑ

3

11

11   10    9    7    5    3

23½

 

 

 

22

31

ΤΖΑΜΟΥΣΗ ΦΩΤΗΣ

0

ΒΑ

3

9

9    9    8    7    5    3

18

 

 

 

23

20

ΚΑΛΚΟΥΝΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

0

ΝΑ

3

7

7    7    7    6    5    3

16

 

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

24

23

ΜΠΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛ’ΟΥ

0

ΔΠ

      8       5   

20

 

 

 

25

34

ΨΥΚΟΥ ΣΟΝΙΑ

0

ΒΑ

      8       5   

18½

 

 

 

26

19

ΖΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

0

ΒΑ

2

9

9    8    7    6    4    2

24½

 

 

 

27

17

ΖΑΦΕΙΡΗ ΝΕΦΕΛΗ

0

ΝΑ

2

4

4    4    4    4    3    2

22

 

 

 

28

33

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΦΟΙΒΗ

0

ΔΠ

7

7    6    5    4    3   

20

 

 

 

29

9

ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ - ΖΑΧΑΡΑΤΗ

1000

ΠΕΙΡ

4

4    4    4    4    3   

17½

 

 

 

30

15

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

0

ΗΛΙ

1

7

6    5    4    3    2    1

24½

 

 

 

31

11

ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΗΛΙΑΣ

1000

ΑΙΓΩ

0

0

0    0    0    0    0    0

24½

 

 

 

 

13

ΑΓΟΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

0

ΑΘΗΝ

0

0

0    0    0    0    0    0

24½

 

 

 

 

16

ΓΡΙΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

0

ΔΠ

0

0

0    0    0    0    0    0

24½

 

 

 

 

22

ΚΟΤΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

0

ΒΑ

0

0

0    0    0    0    0    0

24½

 

 

 

 

27

ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

0

CHMP

0

0

0    0    0    0    0    0

24½

 

 

 

 

29

ΣΑΜΑΚΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

0

ΚΕ

0

0

0    0    0    0    0    0

24½

 

 

 

 

30

ΣΤΑΡΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

0

ΚΕ

0

0

0    0    0    0    0    0

24½

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΤΤΙΚΗΣ 2009

 

 

 

Β' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ - ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Organizer(s) : Δημ. Επιχείρηση Αθλητισμού και Αναψυχής Δήμου Πεύκης, ΑΟ Πεύκης, ΕΣΣΝΑ

 

 

 

Tournament Director : ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

 

Chief or supervising arbiter : ΠΡΕΒΕΝΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (IA)

 

 

 

Arbiter : ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

 

 

Rating-Ψ : 1089

 

 

 

Date : 2009/03/14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Final Ranking

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rank

SNo.

Name

Rtg

Typ

Pts

Fide

Fide

BH.

 

 

 

1

2

ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1020

<08

27

26   24   21   17   12   

32½

ΧΡΥΣΟ

Πρωταθλητής 2008 Α' Δημοτικού / Προκρίνεται

 

 

2

4

ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1010

<10

6

24½

23½  21½  19   15½  11    6

30½

ΑΡΓΥΡΟ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

3

32

ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

0

ΚΕ

5

23

22   20   17   14   10    5

32

ΧΑΛΚΙΝΟ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

4

20

ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1000

<08

5

21

20   19   17   14   10    5

28½

ΜΕΤΑΛΛΙΟ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

5

14

ΜΠΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1005

<08

5

21

20   18   16   13       5

30

ΜΕΤΑΛΛΙΟ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

6

17

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

1000

<08

5

21

20   18   15½  13       5

31½

ΜΕΤΑΛΛΙΟ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

7

13

ΛΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1005

ΠΕΙΡ

5

20

19   17   15   12    9    5

27½

 

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

8

16

ΑΝΔΡΟΜΕΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1000

<08

5

20

19   17   15   12    9    5

25

 

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

9

10

ΚΟΥΝΟΥΒΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

1005

<08

5

19

19   18   16   13    9    5

26

 

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

10

1

ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΛΟΥΚΙΑ

1130

ΠΕΙΡ

22½

21½  19½  16½  12½     

32

ΧΡΥΣΟ

Πρωταθλήτρια 2008 Α' Δημοτικού /Προκρίνεται

 

 

11

23

ΜΑΥΡΟΥΔΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1000

Ν Φ

20½

19½  17½  14½  11½   8   

29½

 

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

12

24

ΜΕΓΑΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ

1000

ΚΕ

16½

15½  14½  13½  11½     

19½

ΑΡΓΥΡΟ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

13

3

ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

1015

ΔΠ

4

19

18   16   13   10    7    4

29½

ΧΑΛΚΙΝΟ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

14

29

ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ

1000

<08

4

18

17   16   14   11    8    4

28½

 

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

15

7

ΓΡΑΦΑΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

1005

<08

4

18

17   15   13   11    8    4

26

 

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

16

28

ΣΚΟΡΔΟΜΠΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1000

ΗΡΑΚ

4

16

16   15   13   11    8    4

27½

 

 

 

17

19

ΚΟΛΥΒΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

1000

ΠΕΙΡ

4

16

15   14   13   11    8    4

29

 

 

 

18

35

ΔΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ

0

ΒΑ

4

16

15   14   12   10    7    4

25

 

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

19

46

ΡΟΜΠΟΤΗΣ ΘΑΝΟΣ

0

ΑΡΓΥ

4

15

15   14   12   10    7    4

24½

 

 

 

20

48

ΣΠΑΝΟΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ

0

ΝΑ

4

15

14   13   12   10    7    4

25

 

 

 

21

11

ΚΟΥΤΣΙΔΗ ΑΜΑΛΙΑ

1005

ΠΕΙΡ

4

13

12   11   10    9    7    4

20

 

 

 

22

44

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

0

ΒΑ

4

12

12   12   11    9    7    4

19

 

 

 

23

40

ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

0

ΒΑ

4

12

12   11   10    9    7    4

23

 

 

 

24

5

ΚΟΥΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

1010

<08

3

15

15   14   12    9    6    3

28½

 

 

 

25

36

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

0

ΒΑ

3

14

14   13   11    9    6    3

26½

 

 

 

26

21

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1000

<08

3

14

13   12   10    8    6    3

29

 

 

 

27

22

ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1000

ΚΟΡΥ

3

14

13   12   10    8    6    3

19½

 

 

 

28

33

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ

0

ΔΠ

3

13

12   11   10    8    6    3

26

 

 

 

29

12

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

1005

ΑΙΓΩ

3

12

12   12   11    9    6    3

24

 

 

 

30

26

ΞΥΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΛΥΔΙΑ

1000

ΝΑ

3

12

12   11   10    8    6    3

25½

 

 

 

31

6

ΤΣΑΒΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

1010

ΕΛΕΥ

3

12

11   10    9    7    5    3

23½

 

 

 

32

27

ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

1000

<08

3

10

10    9    8    7    5    3

20

 

 

 

33

8

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

1005

ΝΑ

3

9

9    9    8    7    5    3

23

 

 

 

34

18

ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

1000

ΠΕΡΙ

3

9

9       8    7    5    3

17

 

 

 

35

34

ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

0

ΝΑ

3

9

9    8    7    6    5    3

19

 

 

 

36

38

ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΚΟΣΜΑΣ

0

ΒΑ

12

12   11½  10       5   

23½

 

 

 

37

30

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

0

ΝΑ

6

6    6    6    5    4   

20

 

 

 

38

42

ΛΙΑΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

0

ΒΑ

2

9

9    9    8    6    4    2

24

 

 

 

39

47

ΣΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

0

ΗΛΙ

2

9

9    8    7    6    4    2

20½

 

 

 

40

45

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

0

ΔΠ

2

8

8    8    7       4    2

21½

 

 

 

41

43

ΜΑΡΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΒΙΚΤΩΡ

0

ΒΑ

2

7

7    6    5    4    3    2

20

 

 

 

42

31

ΒΛΑΣΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

0

ΠΕΙΡ

2

6

6    6    5    4    3    2

19½

 

 

 

43

25

ΝΑΤΖΑΡ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΑΜΟΥΗΛ

1000

<08

5

5    5    5       3   

19

 

 

 

44

37

ΖΕΡΒΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

0

ΔΠ

4

4    4    4       3   

20½

 

 

 

45

41

ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

0

ΚΕ

1

7

6    5    4    3    2    1

23½

 

 

 

46

50

ΑΓΟΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

0

 

1

2

2    2    2    2    2    1

12

 

 

 

47

9

ΖΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1005

ΔΠ

0

0

0    0    0    0    0    0

24½

 

 

 

 

15

ΜΠΡΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1005

<08

0

0

0    0    0    0    0    0

24½

 

 

 

 

39

ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

0

ΑΘΗΝ

0

0

0    0    0    0    0    0

24½

 

 

 

 

49

ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

0

Ν Φ

0

0

0    0    0    0    0    0

24½

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΤΤΙΚΗΣ 2009

 

 

 

Γ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ - ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Organizer(s) : Δημ. Επιχείρηση Αθλητισμού και Αναψυχής Δήμου Πεύκης, ΑΟ Πεύκης, ΕΣΣΝΑ

 

 

 

Tournament Director : ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

 

Chief or supervising arbiter : ΠΡΕΒΕΝΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (IA)

 

 

 

Arbiter : ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ

 

 

 

Rating-Ψ : 1106

 

 

 

Date : 2009/03/14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Final Ranking

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rank

SNo.

Name

Rtg

Typ

Pts

Fide

Fide

BH.

MET

 

 

1

4

ΠΕΣΣΙΡΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ

1090

ΔΠ

6

24½

23½  21½  19   15½  11    6

32

ΧΡΥΣΟ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

2

13

ΚΑΛΟΓΡΙΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

1005

ΚΕ

6

24

23   21   18   15   11    6

32½

ΑΣΗΜ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

3

6

ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1015

ΗΡΑΚ

25½

24½  22½  19½  15½  11   

31½

ΧΑΛΚΙΝΟ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

4

26

ΜΕΡΑΣΕΔΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΝΕΚΤΑ

1000

ΝΑ

21½

20½  19½  17½  14½  10½  

29

ΜΕΤ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

5

3

ΔΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ

1100

<10

5

24½

23½  21½  18½  14½  10    5

35

ΧΡΥΣ+ΜΕΤ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

6

16

ΚΑΥΚΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1005

ΑΙΓΩ

5

22

21   19   16½  13       5

31

ΜΕΤ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

7

23

ΖΕΡΔΙΛΑΣ - ΧΕΡΕΡΑ ΑΪΤΟΡ

1000

ΝΑ

5

22

21   19   16   13    9    5

31½

 

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

8

14

ΚΑΡΑΚΟΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

1005

<10

5

21

20   18   16   13    9    5

28½

 

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

9

7

ΛΕΜΟΝΗ ΜΑΡΙΑ - ΙΩΑΝΝΑ

1015

ΠΕΙΡ

5

19

18   17   15   12    9    5

29

ΑΣΗΜ

Πρωταθλήτρια 2008 Β' Δημοτικού

 

 

10

2

ΚΟΥΣΚΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡ

1140

<10

5

19

18   16   14   12    9    5

31

 

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

11

21

ΓΚΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

1000

ΝΑ

18

17   16   14   11½   8   

27

 

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

12

34

ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

0

ΚΟΡΥ

17½

17½  16½  14½  11½     

28

 

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

13

11

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

1005

<10

4

20

19   17   14   11    8    4

29½

 

 

 

14

27

ΜΠΑΛΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

1000

ΙΩΝΙ

4

19

18   17   15   12    8    4

27

 

 

 

15

15

ΚΑΡΟΥΣΟΣ - ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙ

1005

ΗΡΑΚ

4

17

16½  15   13½  11       4

24½

 

 

 

16

53

ΣΑΠΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

0

ΒΑ

4

17

16   15   13   10    7    4

25½

 

 

 

17

55

ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ

0

ΑΡΓΥ

4

17

16   14   12   10    7    4

20

 

 

 

18

19

ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

1005

ΔΠ

4

16

15   14   13   11    8    4

26½

 

 

 

19

17

ΝΤΑΚΟΒΑΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

1005

ΚΟΡΥ

4

16

15   14   13   11    8    4

25½

ΧΑΛΚΙΝΟ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

20

18

ΞΙΜΙΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

1005

ΔΠ

4

16

15   14   12   10    7    4

23

 

 

 

21

33

ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΣΑ

0

ΙΩΝΙ

4

13

13   12   11    9    7    4

22

 

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

22

49

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

0

ΒΑ

4

12

12   11   10    9    7    4

21

 

 

 

23

5

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

1025

<10

15½

14½  12½  10½        

27

 

 

 

24

36

ΖΑΝΙΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

0

Ν Φ

14

14   13   11       6   

22½

 

 

 

25

29

ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1000

ΠΕΙΡ

14

13   12   11       7   

22½

 

 

 

26

40

ΚΟΝΤΟΡΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

0

ΒΑ

12½

12½  11½  10½   9      

26½

 

 

 

27

38

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

0

ΒΑ

            6   

22

 

 

 

28

20

ΡΟΪΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

1005

ΝΑ

3

16

15   14   12    9    6    3

22

 

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

29

54

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

0

ΒΑ

3

15

14   12   10    8    6    3

27½

 

 

 

30

43

ΛΥΝΤΙΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

0

ΝΑ

3

13

13   12   10    8    6    3

26

 

 

 

31

56

ΦΕΝΕΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

0

ΒΑ

3

13

12   11    9    7    5    3

24

 

 

 

32

24

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

1000

ΔΠ

3

12

12   12   11    9    6    3

23½

 

 

 

33

35

ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΜΗΣ

0

ΑΡΓΥ

3

12

12   11   10    8    6    3

27½

 

 

 

34

39

ΚΟΛΟΓΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

0

ΚΕ

3

10

10    9    8    7    5    3

22½

 

 

 

35

46

ΜΑΥΡΟΓΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

0

ΒΑ

3

8

8    8    8    7    5    3

19½

 

 

 

36

51

ΠΑΡΧΑΡΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΛΕΝΑ

0

ΝΑ

3

8

8    8    7    6    5    3

17

 

 

 

37

31

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

0

ΒΑ

12

12   11    9    7    5   

25

 

 

 

38

48

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΙΡΟΗ

0

ΗΛΙ

            5   

22

 

 

 

39

37

ΖΑΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

0

ΒΑ

2

10

10    9    8    6    4    2

23

 

 

 

40

52

ΠΟΝΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

0

ΒΑ

2

8

8    8    7    6    4    2

17½

 

 

 

41

42

ΛΑΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

0

ΠΕΙΡ

2

8

   7       5       2

23

 

 

 

42

50

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

0

ΒΑ

2

7

7    7    7    6    4    2

21½

 

 

 

43

41

ΚΩΣΤΑΝΤΑΡΑ ΕΛΛΗ

0

ΒΑ

2

7

7    6    5    4    3    2

21½

 

 

 

44

44

ΜΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

0

ΒΑ

2

               2

15½

 

 

 

45

45

ΜΑΤΑΘΙΑ ΙΡΜΑ

0

ΒΑ

4

4    4    4    4    3   

18

 

 

 

46

32

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

0

ΔΠ

2

2    2    2    2    2   

16

 

 

 

47

30

ΣΕΚΛΕΡΕΝΤΟΥ ΟΛΓΑ

1000

ΠΕΙΡ

1

5

5    5    4    3    2    1

18

 

 

 

48

47

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

0

ΑΘΗΝ

½

1

1    1    1    1    1    ½

14½

 

 

 

49

1

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1190

<10

0

0

0    0    0    0    0    0

24½

 

 

 

 

8

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ - ΦΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ

1010

<10

0

0

0    0    0    0    0    0

24½

 

 

 

 

9

ΛΑΣΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1010

<10

0

0

0    0    0    0    0    0

24½

 

 

 

 

10

ΒΑΛΛΗΝΔΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

1005

CHMP

0

0

0    0    0    0    0    0

24½

 

 

 

 

12

ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

1005

ΝΑ

0

0

0    0    0    0    0    0

24½

 

 

 

 

22

ΔΑΡΕΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1000

ΠΕΙΡ

0

0

0    0    0    0    0    0

24½

 

 

 

 

25

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1000

ΔΠ

0

0

0    0    0    0    0    0

24½

 

 

 

 

28

ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

1000

ΠΕΙΡ

0

0

0    0    0    0    0    0

24½

 

 

 

 

57

ΧΕΙΜΩΝΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ

0

ΔΠ

0

0

0    0    0    0    0    0

24½

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΤΤΙΚΗΣ 2009

 

 

 

Δ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ - ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Organizer(s) : Δημ. Επιχείρηση Αθλητισμού και Αναψυχής Δήμου Πεύκης, ΑΟ Πεύκης, ΕΣΣΝΑ

 

 

 

Tournament Director : ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

 

Chief or supervising arbiter : ΠΡΕΒΕΝΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (IA)

 

 

 

Arbiter : ΚΟΥΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

 

Town : 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΗΣ

 

 

 

Rating-Ψ : 1094

 

 

 

Date : 2009/03/14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Final Ranking

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rank

SNo.

Name

NRtg

Typ

Pts

Fide

Fide

BH.

Μετάλλιο

 

 

1

3

ΚΑΛΟΦΩΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1140

<10

6

27

26   24   21   17   12    6

34½

Χρυσό

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

2

1

ΚΟΡΝΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

1270

<10

6

26

25   23   20   16   11    6

34

Αργυρό

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

3

2

ΤΣΙΡΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ

1215

<10

6

25

24   22   19   15   11    6

29½

Χάλκινο

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

4

5

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

1140

<10

6

24

23   21   18   15   11    6

30

Μετάλλιο

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

5

57

ΡΟΜΠΟΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

0

ΗΛΙ

5

21

20   18½  16   13    9    5

31

Μετάλλιο

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

6

63

ΦΑΛΙΝ ΒΛΑΔΗΜΗΡΟΣ

0

<10

5

21

20   18   15   12    9    5

29½

Μετάλλιο

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

7

46

ΗΛΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

0

ΒΑ

5

20

20   19   17   14   10    5

30

 

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

8

4

ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1140

ΠΕΙΡ

5

20

19   17½  15   12    9    5

28

 

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

9

18

ΓΟΝΕΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

1005

ΒΑ

5

19½

18½  17½  15½  12½   9    5

26

 

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

10

6

ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1080

<10

5

19

19   18   16   13    9    5

24½

 

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

11

7

ΤΣΙΩΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1070

<10

21½

20½  18½  15½  12½   9   

29½

 

 

 

12

11

ΤΣΑΜΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1015

<10

18

17   16   14   11    8   

30

 

 

 

13

27

ΦΑΡΑΝΤΟΥΡΗ ΜΑΡΙΝΑ

1005

ΚΕ

18

17   16   14   11    8   

29

Χρυσό

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

14

15

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1010

ΒΑ

17

16   14½  13   10½   8   

26½

 

 

 

15

40

ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1000

ΝΑ

4

20

19   17   15   12    8    4

34

 

 

 

16

14

ΜΠΑΛΑΝΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ

1010

ΒΑ

4

18

17   16   14   11    8    4

26

 

 

 

 

17

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1005

ΒΑ

4

18

17   16   14   11    8    4

26

 

 

 

18

21

ΚΑΡΑΚΟΖΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

1005

ΒΑ

4

18

17   15½  14   11½   8    4

31½

 

 

 

19

12

ΛΑΣΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1010

 

4

18

17   15   13   11    8    4

28½

 

 

 

20

29

ΨΩΦΙΜΗ ΜΗΛΙΑ

1005

<10

4

17

16   15   13   10    7    4

25

Αργυρό

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

21

9

ΤΣΑΚΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ

1045

<10

4

17

16   14   12   10    7    4

28

Χάλκινο

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

 

22

16

ΑΔΑΜΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

1005

ΠΕΡΙ

4

16

15   14   12   10    7    4

24½

 

 

 

23

56

ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

0

ΔΠ

4

16

15   13   11    9    7    4

26

 

 

 

24

34

ΜΠΟΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

1000

ΝΑ

4

15

15   14   13   11    8    4

28

 

 

 

25

30

ΑΛΕΞΙΟΥ - ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

1000

ΝΑ

4

15

15   14   12   10    7    4

25

 

 

 

26

47

ΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

0

ΝΑ

4

13

13   12   11    9    7    4

23